Нацисти за часів Другої світової здійснювали на території України жахливі злочини. Через десятиліття дії росіян нагадують нацистські звірства.

У штабі нагадали, що жертвами нацистської ідеології стали мільйони євреїв, ромів, представників інших національностей, політичних опонентів і “небажаних елементів”.

Зокрема, на українській території було облаштовано місця масових розстрілів і концтабори.

“Сьогодні, через вісім десятиліть, історія знову нагадує про свою циклічність: у ХХІ столітті ми стаємо свідками воєнних злочинів, які Росія чинить проти українців, повторюючи багато рис гітлерівського рейху”, – наголосили в Координаційному штабі.

Там наголосили, що війна, яку розпочала Росія, несе із собою насильство, руйнування та знецінення людського життя. Світ знову стикається з ідеологією, що виправдовує геноцид і заперечує право на існування цілих народів.

“Сучасні дії російського режиму проти українців – депортація дітей, масові вбивства, катівні та розстріли полонених, знищення цілого культурного шару – надто сильно нагадують нацистські злочини, від яких людство, здавалося б, мало б дійти висновків”, – додали в штабі.

У Координаційному штабі звернули увагу, що пам’ять про Голокост має стати для всього світу не тільки нагадуванням, а й застереженням – потрібно зробити все можливе, щоб подібні дії ніколи не повторилися. Це передбачає активні дії проти людиноненависницького режиму в Москві.

Координаційний штаб

Варто зауважити, що до Координаційного штабу входять представники Міноборони, Служби безпеки, Головного управління розвідки Міноборони, Нацгвардії, ЗСУ, Служби зовнішньої розвідки і не тільки.

Очолює Координаційний штаб начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

До речі, раніше історик Анатолій Подольський розповів в інтерв’ю РБК-Україна, що диктатура Йосипа Сталіна також відповідальна за Голокост, оскільки вона замовчувала злочини нацистів проти євреїв.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: РБК Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *