У свій час смерть трьох “старців від радянської влади” співпала з початком развалу радянської імперії: 96-річний Молотов помер у 1986-му, 86-річний Маленков — у 1988-му, 97-річний Каганович — у 1991-му, коли залишався неповний місяць до неславнозвісного дкнс/гкчп, після якого срср було розвалено дуже швидко — майже миттєво.

Потім час прискорився — і помирати один за одним стали швидше: наступного разу три старці від колишньої влади вмерли вже в одному році — 2022-му: спочатку — Шушкевич, за тиждень — Кравчук, ще за неповних 4 місяці — Горбачов.

І хоча третій з них із першими двома у Біловежжі нічого не підписував, він не дав їх ані розстріляти, ані принаймні заарештувати, тобто фактично прикрив тил, у чому й полягала його історична місія.

(З попереднього радянського трисмертя до закінчення нового минуло 30 років і 13 місяців.)

Оскільки ж у випадку з першою трійкою старців радянський союз було розвалено кінцево за 0-5 років, дивлячись від кого рахувати, тобто в середньому десь за 2-3 роки, то зараз до повного розведення по різних політичних полюсах з одного боку — разом Білорусі й України (Шушкевич, Кравчук), а з іншого боку — мордору (Горбачов) мають минути приблизно ті ж самі 2-3 роки, тобто це, вочевидь, відбудеться не пізніше за 2025-й.

Таким чином, у цьому році слід очікувати як завершення війни в Україні з кінцевим розмежуванням воюючих сторін по протилежних системах світоустрою, так і повного розпаду “союзної держави” рф і Білорусі з дрейфом останньої в напрямку Цивілізації.

“Найбільша геополітична троща 20-го століття” (за визначенням путіна) отримає так своє гідне завершення у 21-му.

І є ще одна — третя — трійка померлих геополітичних старців: йдеться про тих, кому зобов’язаний успіхами “новий Китай”.

У 1997-му році помер Ден Сяопін — головний творець китайського економічного дива, а наприкінці позаминулого й минулого років (з інтервалом рівно у 13 місяців день у день) — два американці, які це диво забезпечили; 100-річні (обидва!) Кіссінджер і Картер.

Схоже, виходить, що й КНР — багатоукладна півторамільярдна майстерня людства з притаманною їй авторитарно-тоталітарною “східною демократією” з деякими безумовними ознаками диктатури — дуже швидко перетвориться, м’яко кажучи, на щось інше.

Не було би в нас війни, в якій вона допомагає нашому ворогові, — запасалися б попкорном.

Недаремно 2025-й рік — рік Змії.

Недаремно славнозвісним рокам Змії — 1917 (жовтневий переворот троцького [й леніна] в росії), 1941 (напад на срср), 1953 (смерть сталіна), 1989 (падіння Белінської стіни й початок оксамитових революцій у Східній Європі), 2013 (початок Революції гідності в Україні) — передував ще 1905 — “кривава неділя” й “перша російська революція”, а ще раніше, приміром, 1881 (теж рік Змії) відзначився знаковим вбивством російського царя, при цьому наступний зміїний рік — 1893 — виявився останнім повним роком правління його сина.

Тож у путіна, Лукашенка й Сі починається цікавий час. У нас — теж.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *