Країна-агресор Росія насправді не прагне жодних серйозних перемовин стосовно завершення конфлікту. Кремль навпаки намагається накопичити ресурси, щоб вести війну до 2027 року. 

Про це свідчать не лише заяви диктатора Володимира Путіна, а й робота військово-промислового комплексу РФ. Про це в ефірі “Еспресо” сказав керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко. 

“Росія не прагне жодних серйозних перемовин. Я аналізую не тільки заяви Путіна, але й роботу військово-промислового комплексу, економічний потенціал та акценти, які робляться на оборону та продовження інтенсивної війни впродовж 2025 року, а також намагання накопичити ресурси і розподілити його таким чином, щоб вони могли воювати до 2027 року”, – заявив він. 

За словами Коваленка, у Кремлі хотіли б переговорів про Україну, але без України. Для цього Росія використовує різні конструкції про нелегітимність. 

“Вони думали, що так вийде з Дональдом Трампом. Путіну, мабуть, не подобається позиція Володимира Зеленського, тому він намагається вести перемовини без нього. Росіяни роблять все можливе, щоб зірвати процес і звинуватити в цьому Україну, готуючи ресурси для продовження війни. Сподіваюся, що ці ходи передбачені не тільки нами, але й новою адміністрацією Дональда Трампа та Європейським Союзом”, – пояснив керівник ЦПД. 

Він додав, що російська концепція розмитих конструкцій спрямована на ускладнення або взагалі унеможливлення будь-якого переговорного процесу. 

На його думку, змусити Путіна вести перемовини можна лише через силу та союзників, які підтримують його дії, зокрема Китай. Якщо до цього процесу вдасться залучити Пекін і він буде не на боці Москви, тоді риторика росіян зміниться, адже вони не зможуть продовжувати інтенсивну війни без допомоги в обході санкцій та підтримки їхнього ВПК.

Як повідомляв OBOZ.UA, тим часом в уряді Німеччини, як пише Bild, вважають, що Кремль може завершити війну 2025 року. Одна з причин, що підштовхує Москву до такого рішення, це стрімке погіршення економіки країни-агресора.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *