Українські військові інженери важко працюють в умовах війни. Вони постійно адаптуються до різних викликів.

У 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого показали відео, як це відбувається. І як військові застосовують не тільки звичні механізовані системи.

“Наземні та повітряні дрони ефективно виконують необхідно роботу цим самим зменшують ризики для життя військових. Як це працює – дивіться у відео”, – йдеться в повідомленні військових.

Деталі

3 листопада в Україні традиційно відзначають День інженерних військ. Це свято встановлено згідно з Указом президента від 27 жовтня 1999 року. Зокрема, інженерні війська виконують надзвичайно складну та відповідальну місію – інженерне забезпечення підрозділів у кожному з видів та родів військ ЗСУ.

У загальній структурі ЗСУ вони належать до спеціальних військ. Інженерні війська – це війська переднього краю. У воєнний час атаку розпочинають саме вони, забезпечують мотострільцям і танкістам просування вперед.

Зазначається, що військові інженери проробляють проходи в мінних полях і загородах ворога, розчищають завали та руйнування для забезпечення руху своїх військ, проводять розмінування місцевості, будівель, доріг, аеродромів, станцій, вулиць. У мирний час солдати інженерних військ працюють над виявленням і знищенням мін, снарядів, гранат. Вони також займаються утилізацією морально і фізично застарілих інженерних боєприпасів, техніки та майна.

Раніше стало відомо про те, що в Україні планують залучати до розмінування територій ветеранів та осіб з інвалідністю. Зазначається, що однією із головних цілей цієї діяльності в системі відомства є рівний доступ до роботи у цій сфері.

Нагадаємо, у Вишгородському районі Київської області мешканці одного з населених пунктів виявили на полі залишки ракети X-55. Щоб вилучили “знахідку”, на місце викликали саперів.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Бучанському районі Київської області працівники під час прибирання промислової зони виявили мінометну міну до САУ “Нона-С”. Вибухонебезпечну знахідку вилучили сапери.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *